کامپوند مردان فینالیست شد/ تیم بانوان در دیدار رده‌بندی

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، مسابقات پارا تیرو کمان قهرمانی جهان امارات امروز پیگیری شد و تیم میکس کشورمان با ترکیب مریم یاورپور و رمضان بیابانی پس از استراحت در دور نخست، در یک هشتم نهایی با نتیجه ۱۴۷ بر ۱۴۴ مقابل کره‌جنوبی به پیروزی رسید. تیم ایران در یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۴۷ بر ۱۴۶ مقابل بریتانیا شکست خورد و از صعود به نیمه‌نهایی بازماند.

تیم کامپوند مردان ایران با ترکیب هادی نوری و رمضان بیابانی پس از استراحت در دور نخست، در یک هشتم نهایی به مصاف تیم قزاقستان رفت و با نتیجه ۱۵۴ بر ۱۴۱ به پیروزی رسید. تیم ایران در دور یک چهارم نهایی به مصاف تیم ایتالیا رفت و با نتیجه ۱۵۲ بر ۱۵۱ به پیروزی رسید و به جمع ۴ تیم برتر رقابت‌ها راه یافت. تیم ایران در دور نیمه‌نهایی با نتیجه ۱۵۲ بر ۱۵۰ مقابل اسلواکی به برتری رسید و فینالیست شد. تیم ایران روز جمعه برای کسب مدال طلا به مصاف تیم استرالیا می‌رود.

تیم کامپوند بانوان ایران با ترکیب مریم یاورپور و فرزانه عسگری در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۲۹ مقابل عراق به پیروزی رسید.

تیم ایران در یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۵۱ بر ۱۴۵ مقابل ایتالیا به پیروزی رسید و راهی نیمه‌نهایی شد. تیم کشورمان در مرحله نیمه‌نهایی با نتیجه ۱۴۸ بر ۱۴۳ مقابل تیم ترکیه شکست خورد و راهی دیدار رده‌بندی شد. تیم ایران روز جمعه برای کسب مدال برنز به مصاف تیم بریتانیا می‌رود.

کامپوند مردان فینالیست شد/ تیم بانوان در دیدار رده‌بندی