باقری: امیدوارم دلیل بلاتکلیفی وزنه‌برداری فشار از بیرون ورزش نباشد

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا، کوروش باقری در مراسم رونمایی از تاریخ شفاهی ورزش ایران در مورد وضعیت وزنه برداری بیان کرد: سوال را باید از آقای پولادگر بپرسید که اتفاقا در مراسم است. قبول دارم وضعیت نرمال نیست اما وزارت ورزش برای این وضعیت جواب منطقی تر و مستند تر  خواهد داشت.

باقری در مورد اینکه نسبت به ریاست علی مرادی منتقد بوده و آن را غیر قانونی می دانست، گفت:  معتقد بوده و هستم ریاست او در دوسال گذشته غیر قانونی بوده است و دلیلم مفاد و اساسنامه است که اجرا نشد و قانون نصف به علاوه یک اجرا نشد. راجع به بازنشستگی من استنادم به نامه  وزارت ورزش است که  ارسال کرده است. به نظرم کسی که مسئول این کار هست بدون تحقیق کسی را بازنشسته اعلام نمی کند. در یک ساعت می توان مشخص کرد که هر فرد چقدر سنوات دارد و کار سختی نیست اینکه مسئولان چرا  دست به عصا می روند، امیدوارم دلیلش فشارهای بیرون از ورزش نباشد.

او در پاسخ به این پرسش که باید نگران تیم ملی وزنه‌برداری بود تصریح کرد: الان موضوع مرتبط به وزارت ورزش و دوست عزیز دیگری است او نزدیک به ۲۰ سال در این ورزش بوده و تمام ایده ها و برنامه هایی که داشته را اجرا کرده است. این را باید در نظر بگیریم اگر قرار است کسی تا آخر سرمربی یا رییس و ورزشکار باشد هیچ کسی نباید الان اینجا باشد. باید از منیت ها بگذریم و بفهمیم هر چیزی دورانی دارد. زمانی که یادمان می رود برای خدمت کردن آمده ایم و و نگاهمان  کاملا شخصی می شود،  چنین مشکلاتی هم به وجود می آید.

باقری: امیدوارم دلیل بلاتکلیفی وزنه‌برداری فشار از بیرون ورزش نباشد