کونته: گواردیولا بهترین سرمربی دنیاست

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، آنتونیو کونته سرمربی تاتنهام پیش از دیدار با منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس گفت: مطمئناً بازی سختی برای ما خواهد بود اما در عین حال می‌خواهیم بازی کنیم و می‌خواهیم از این بازی استفاده کنیم تا گامی برای پیشرفت داشته باشیم.  در این بازی شما همچنین فاصله تیم خود را با بهترین تیم لیگ می بینید. می خواهیم بدون ترس بازی کنیم. باید از این شرایط عبور کنیم و فکر دیدارهای بعدی باشیم. می دانیم که احتمالاً آنها هفتاد یا هفتاد و پنج دقیقه در طول بازی توپ در اختیار خواهند داشت اما می خواهیم تلاش کنیم تا چیزی را تغییر دهیم و همچنین نشان دهیم که می توانیم بجنگیم.

کونته توضیح داد که چرا معتقد است گواردیولا بهترین مربی جهان است. این مربی ایتالیایی گفت:  من فکر می‌کنم که ما در مورد بهترین مربی جهان صحبت می‌کنیم زیرا او این را در تیم‌ها و موقعیت‌های مختلف نشان می‌دهد، ساختن تیم نکته مهمی خوب است و اگر باشگاه از او حمایت کند، تیمش اوج می گیرد.  تکرار می‌کنم وقتی تیمی از پپ گواردیولا را می‌بینید، می‌توانید ایده‌ای از فوتبال را ببینید و می‌فهمید که کار زیادی در تیم وجود دارد و این کار ایده او است و به همین دلیل در این لحظه برای من او بهترین است. بهترین مربی دنیا.

به نظر من منچستر سیتی یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ در این فصل است و همچنین یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است زیرا ما در مورد تیمی صحبت می کنیم که از هر نظر بسیار بسیار قوی است.

چندین بازیکن در پنجره نقل و انتقالاتی زمستان تاتنهام را ترک کردند. اسپرز تانگوی ندومبله را به لیون فرستاد، جیووانی لو سلسو و برایان گیل به ترتیب به والنسیا و ویارئال رفتند، در حالی که جک کلارک به صورت قرضی به ساندرلند رفت و دله آلی به اورتون پیوست. در همین حال، آنها رودریگو بنتانکور و دژان کولوسفسکی را از یوونتوس به خدمت گرفتند.

به نظر می‌رسید که اسپرز در ماه ژانویه به سمت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا حرکت می‌کند، پس از این که کونته بعد از ورودش ۹ بازی بدون شکست داشت خیلی‌ها به این تیم امیدوار شدند. با این حال، شکست مقابل چلسی، ساوتهمپتون و حالا وولوز، اسپرز را به شرایط قبل بازگردانده است.

تاتنهام در دیدار بعدی خود باید در لیگ برتر به مصاف منچسترسیتی صدرنشین رقابت ها برود.

https://critter.ir/19/02/2022/%da%a9%d9%88%d9%86%d8%aa%d9%87-%da%af%d9%88%d8%a7%d8%b1%d8%af%db%8c%d9%88%d9%84%d8%a7-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b3%d8%b1%d9%85%d8%b1%d8%a8%db%8c-%d8%af%d9%86%db%8c%d8%a7%d8%b3%d8%aa/