سرمربی تیم ملی واترپلو ایران به یک تیم باشگاهی پیوست

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر، محسن رضوانی با اشاره به لزوم تدارک ویژه برای موفقیت تیم ملی واترپلو در بازی‌های آسیایی اظهار کرد: بدون تردید دفاع از عنوان سومی دوره قبل آسان نیست و حریفان ما در تلاش هستند تا بهترین نتیجه را بگیرند. ما هم امیدوار هستیم با یک برنامه ریزی خوب شرایط را برای کسب نتیجه‌ای بهتر از ادوار گذشته فراهم کنیم.

وی افزود: با نظر الکساندر چیریچ (سرمربی تیم ملی واترپلو) قرار است چند مرحله اردو و بازی دوستانه با تیم‌های خارجی قبل از بازی‌های آسیایی داشته باشیم. فعلاً بازیکنان بواسطه فصل مسابقات لیگ در اختیار باشگاه‌ها هستند و چیریچ هم با هماهنگی فدراسیون هدایت یک تیم باشگاهی را تا زمان آغاز برنامه‌های تیم ملی برای شرکت در بازی‌های آسیایی پذیرفته است.

رضوانی یادآور شد: البته این موضوع به درخواست خود او و بیشتر به واسطه نزدیکی به اعضای خانواده اش در ماه‌های آتی بود که به دلیل ارتباط نزدیک و خدماتی که این مربی ارزنده به واترپلو ایران داشت با فعالیتش در مدت مشخص در یک باشگاه خارجی موافقت کردیم. مطمئناً چیریچ با هماهنگی با وحید رضایی و دیگر همکاران ایرانی خود، مسابقات لیگ و تمرینات ملی پوشان را زیر نظر خواهد داشت. همچنین طی توافقی که داشتیم او برای تشکیل اردو ویژه بازی‌های آسیایی و در زمان مسابقات تدارکاتی با تیم‌های اروپایی در کنار ملی پوشان حضور خواهد داشت.

رئیس فدراسیون شنا که با سایت این فدراسیون گفتگو کرده است، درباره مسابقات انتخابی قهرمانی جهان گفت: هنوز برگزاری این مسابقات به صورت رسمی اعلام نشده است. ما برای شرکت در این رقابت‌ها و همچنین میزبانی در این مسابقات اعلام آمادگی کردیم و منتظر پاسخ مسئولان جهانی هستیم. بدون تردید در صورت برگزاری با تمام توان حاضر خواهیم شد.

رضوانی در پایان خاطرنشان کرد: با وجود تمام مشکلات ناشی از محدودیت‌های کرونا و مسائل مالی تمام توان خود را به کار می بریم تا طبق نظر کادر فنی و چیریچ تدارک مناسبی را برای تیم ملی واترپلو پیش از بازی‌های آسیایی داشته باشیم. باور دارم به پشتوانه غیرت و پشتکار ملی پوشان ایران می‌توانیم باز هم در بازی‌های آسیایی موفق باشیم.

سرمربی تیم ملی واترپلو ایران به یک تیم باشگاهی پیوست