به جای مقصران حذف استقلال و پرسپولیس از مردم عذرخواهی می‌کنم

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد که سابقه مدیریت در باشگاه پرسپولیس را هم دارد، پس از قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: قبل از هر چیز مراتب تاسف خودم را نسبت به حذف سرخابی‌ها از چرخه این مسابقات ابراز داشته و اعلام می‌کنم به جای آنهایی که حتی در حد یک سر سوزن در رقم خوردن این اتفاق تلخ سهم داشتند از عموم مردم ایران عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم با برنامه‌ریزی‌های خوبی که صورت می‌گیرد در آینده شاهد افزایش سهمیه کشور ایران در این مسابقات باشیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد در خصوص شرایط این باشگاه تاکید کرد: پس از اضافه شدن جواد نکونام این تیم روی نوار موفقیت گام برداشت اما متاسفانه با کج سلیقگی و لجبازی این نوار موفقیت قطع شد و حتی به مرز پارگی هم رسید که خوشبختانه بار دیگر با بازگشت نکونام شرایط بهتر شد.

وی بیان داشت: متاسفانه خیلی از باشگاه‌ها برای به خدمت گرفتن بازیکنان ما هجمه وارد کردند و ۵ بازیکنی که قرارداد نداشتند هم به تیم‌های دیگر رفتند. اما با تلاش‌های مستمر و پیگیری‌های شدیدی که هیات مدیره و مدیرعامل کارخانه فولاد به همراه هیات مدیره باشگاه داشتند باعث شد به جز آن ۵ بازیکن که قراردادشان با ما به اتمام رسیده بود، سایر بازیکنان را حفظ کردیم.

گرشاسبی که برنامه شبهای فوتبالی گفتگو می کرد، گفت: در حال حاضر در مسیر پیشرفت هستیم و حرکتمان رو به جلوست. برای تقویت تیم بعد از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی به دنبال جذب بازیکنانی هستیم و امیدوارم با باشگاه‌هایی که وارد مذاکره می‌شویم به توافق رسید و باشگاه‌ها به این درک برسند که فولاد را به چشم نماینده ایران در آسیا نگاه کنند. در حال حاضر پس از جلساتی که با نکونام داشتیم بازیکنانی برای جذب و اضافه کردن به تیم انتخاب کرده‌ایم.

به جای مقصران حذف استقلال و پرسپولیس از مردم عذرخواهی می‌کنم