کلوپ: بازی با برنلی حکم پوست موز را برای ما داشت

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای، هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر انگلیس با برگزاری سه دیدار همزمان پیگیری شد که در یکی از این بازی‌ها لیورپول در خانه برنلی به برتری یک بر صفر دست یافت. فابیانو تنها گل تیم یورگن کلوپ را در این دیدار به ثمر رساند تا قرمزهای آنفیلد هم‌چنان در کورس قهرمانی بمانند.

در جدول رده‌بندی منچسترسیتی با ۶۳ امتیاز در صدر است و لیورپول با یک بازی کم‌تر و ۵۴ امتیاز و ۹ امتیاز کم‌تر در رده دوم است.

کلوپ برای اولین بار از ماه اکتبر سادیو مانه، محمد صلاح و روبرتو فیرمینو را با هم در خط حمله قرار داد، اما گلزن این تیم فابینیو بود.

یورگن کلوپ بعد از این دیدار گفت: باران، باد، فوتبال مردانه. همه چیز این‌جا امروز برای ما مثل پوست موز آماده شده بود. ما برای آن آماده بودیم؛ از یک ضربه ایستگاهی یک گل به ثمر رساندیم که فوق‌العاده بود.  صادقانه بگویم، مجبور نبودیم کار زیادی انجام دهیم، زیرا هر توپی که در هوا بود کار را سخت می‌کرد چون باد از هر طرف می‌آمد.

کلوپ در پاسخ به این سوال که آیا موافق است که احساس خوبی در تیمش وجود دارد؟ پاسخ داد: این احساس وجود دارد، چرا نباید وجود داشته باشد؟ ما همدیگر را دوست داریم، به هم احترام می‌گذاریم و وقتی بازی‌های خودمان را برنده می‌شویم خوب است. چیزی که من بیش‌تر دوست دارم این بود که چقدر برای آن زحمت کشیدیم. این یک بازی است که در آن به بازیکنان تیمم گفتم اگر به اینجا بیاییم و فوتبال بازی نکنیم بهتر است در هتل بمانیم. ما باید بسیار سخت کار می‌کردیم و این کاری است که تیمم انجام داد. من می‌دانم که آمدن به اینجا چقدر سخت است، به خصوص امروز و از کاری که بچه‌های تیمم انجام دادند  کاملا راضی هستم.

لیورپول روز چهارشنبه  برای بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف اینترمیلان می‌رود و روز شنبه در لیگ برتر میزبان نوریچ دیگر تیم قعرنشین است که این هفته با ۴ گل به منچسترسیتی باخت.

https://critter.ir/14/02/2022/%da%a9%d9%84%d9%88%d9%be-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d9%84%db%8c-%d8%ad%da%a9%d9%85-%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d9%85%d9%88%d8%b2-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c/