تجدید میثاق جامعه ورزش با آرمان‌های امام خمینی(ره)

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا، مراسم تجدید بیعت جامعه ورزش با آرمان‌های امام خمینی (ره) به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در مرقد مطهر امام راحل و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

در این مراسم به همراه وزیر ورزش و جوانان، مهدی میرجلیلی رییس بسیج ورزشکاران کشور، جمعی از معاونان، مدیران کل وزارت ورزش و جوانان و جمعی از ورزشکاران با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان والای امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

در این مراسم حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان گفت: این مراسم به منظور تجدید میثاق دوباره جامعه ورزش با آرمان‌های امام راحل است که با همکاری وزارت ورزش و سازمان بسیج ورزشکاران پیش‌بینی شده بود. انقلاب ما همیشه به عنوان الگو در جهان مطرح بوده و هست و آن را با نام امام خمینی (ره) می‌شناسند.

وی افزود: مثل همیشه استقبال و حضور جامعه ورزش بسیار خوب بود، حضور جامعه ورزش موید این است که امام راحل را دوست دارند و در تمام عرصه‌ها در کنار مردم هستند.

وزیر ورزش در پایان خاطرنشان کرد: امروز به جز تجدید میثاق با آرمان‌های امام در گلزار شهدا و سپس در قطعه نام آوران حضور پیدا خواهیم کرد.

محمد پولادگر، معاون قهرمانی وزیر ورزش نیز در این مراسم افزود: انقلاب با حفظ رهنمودهای امام زنده و پایه‌دار است و هدف نهایی آن پیوستن به انقلاب موعود است.

وی خاطرنشان کرد: اصولی که حضرت امام در شروع انقلاب پایه‌گذاری کردند، باید آن را اصل قرار دهیم و قصور نکنیم.

پولادگر در پایان افزود: آن چیزی که باعث استحکام انقلاب می‌شود، زنده نگه داشتن نام و یاد شهداست.

در این مراسم مهدی جلیلی، رییس سازمان بسبج ورزشکاران که برگزارکننده این مراسم است، گفت: حضرت امام خمینی (ره) همیشه می‌گفتند ورزشکار نیستم اما ورزشکاران را دوست دارم، به همین خاطر امروز جامعه ورزش با حضور در حرم مطهر با آرمان‌های امام راحل بار دیگر تجدید میثاق می‌کنند.

وی افزود: جامعه ورزش همواره چه در ایام دوران دفاع مقدس و چه زمان حوادث غیرمترقبه در کنار مردم بودند و خود را در تمام میدان‌ها ثابت کرده‌اند.

جلیلی تصریح کرد: امروز جامعه ورزش و رییسان فدراسیون‌ها پس از تجدید میثاق با آرمانهای امام خمینی (ره) در گلزار شهدا نیز حضور پیدا می‌کنند.

وی در پایان درباره برنامه سازمان بسیج ورزشکاران در روز جمعه ۲۲ بهمن، گفت: در روز جمعه ۲۲ بهمن با همکاری فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن به صورت موتوری و خودرویی از میدان فردوسی به سمت آزادی انجام خواهد شد.

تجدید میثاق جامعه ورزش با آرمان‌های امام خمینی(ره)