بازی برابری با پرسپولیس داشتیم/ از عملکرد تراکتور راضی هستم

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، «زونیمیر سولدو» پس از شکست ۲ بر یک تراکتور مقابل پرسپولیس در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: بابت این برد به پرسپولیس تبریک می گویم اما فکر می‌کنم بازی پایاپایی بود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور افزود: در نیمه اول بازی خوبی انجام دادیم و بازیکنانم فرصت‌های خوب و زیادی را از دست دادند. بازیکنانم با بی‌دقتی موقعیت ها را از دست دادند. تمام تلاش ما در نیمه دوم این بود که حریف گلزنی نکند اما نشد. با این حال از تیمم راضی هستم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا داور مسابقه در اعلام پنالتی به سود پرسپولیس اشتباه داشت؟ تصریح کرد:نمی‌دانم پنالتی بود یا نبود اما عملکرد داور روی بازی تاثیر ویژه ای نگذاشت.

سولدو در خصوص اینکه آیا نتایج تراکتور برای ادامه همکاری باعث نگرانی اش نشده است؟ گفت: چندین بار گفتم تراکتور با شرایطی که دارد، سال سختی خواهد داشت. تلاش می‌کنیم از این شرایط خارج شویم.

سرمربی تراکتور در پایاندرباره جذب بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی گفت: پیدا کردن بازیکن خوب در ایران سخت است. با وجود تمام تلاشی که کردیم، بازیکنان خارجی خوبی نصیبمان نشد. اکثر بازیکنان یا فصل را از دست داده‌اند و یا آماده نیستند. تلاش داریم در نیم فصل یکی دو بازیکن را به خدمت بگیریم.

بازی برابری با پرسپولیس داشتیم/ از عملکرد تراکتور راضی هستم