تشریح آخرین وضعیت بازیکنِ به کما رفته لیگ برتر فوتسال

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از باشگاه فولاد زرند ایرانیان، وحید رحمانی در خصوص وضعیت رضا امانی اظهار داشت: از همان دقایق ابتدایی که از وضعیت او مطلع شدیم، این بازیکن را به بیمارستان سینا زرند منتقل کردیم و در آنجا زیر نظر تیم پزشکی بیمارستان، معاینات و اقدامات درمانی و احیایی صورت گرفت.

وی با اشاره به انتقال بازیکن تیم فولاد زرند به شهر کرمان عنوان کرد: به دلیل وخامت حال امانی، او به همراه یک تیم تخصصی به‌صورت اورژانسی به بیمارستان شهید باهنر شهر کرمان منتقل و در بخش مراقبت‌های ویژه شماره یک بستری کردیم.

پزشک تیم فولاد زرند ایرانیان در خصوص شرایط فعلی امانی گفت: بر اساس آخرین گزارش‌های کادر درمان، متأسفانه به دلیل پایین بودن سطح هوشیاری امانی و تشخیص کادر درمانی بیمارستان، ضمن انجام تمامی تدابیر درمانی، اقدامات بعدی به افزایش سطح هوشیاری وی بستگی دارد. او در بخش مراقبت‌های ویژه شماره یک بیمارستان باهنر کرمان بستری است و مسئولان باشگاه کنار او هستند.

رحمانی تاکید کرد: از تمامی هواداران، مردم شریف زرند، کرمان، ساری، مازندران و ایران می‌خواهیم که برای سلامتی این بازیکن خوش‌اخلاق و با تعصب دعا کنند تا سلامتی و شفای عاجل برای رضای عزیز صورت بگیرد.

تشریح آخرین وضعیت بازیکنِ به کما رفته لیگ برتر فوتسال