۱۰ کانون فرهنگی هنری به عنوان رابط برتر مساجد معرفی شدند

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا از ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور شبکه رابطین فهما که از سال ۱۳۹۸ به صورت آزمایشی کار خود را آغاز کرده بود در سال ۱۴۰۰ با فعالیت هزار و ۲۴۰ کانون به کار خود ادامه داد و در این بین پس از ارزیابی های کمی و کیفی، هیات انتخاب رابطین رویداد ملی فهما ۱۴۰۰ تعداد ۵۹ کانون معرفی شدند که این کانون‌ها بر اساس میانگین امتیاز شبکه، تعداد کانون‌های مستقر در مناطق محروم، مرزی و روستایی، امتیاز شخصی کانون رابط و همچنین بر اساس ارزیابی ستاد فهمای استان به عنوان منتخب اعلام و در نهایت ۱۰ کانون به عنوان کانون های برتر انتخاب شدند.

کانون های رابط برتر شامل کانون‌ آیت الله مروج (ره) از استان اردبیل (شهرستان اردبیل)، امام علی (ع) از استان چهار محال و بختیاری (شهرستان بروجن)، صاحب الزمانی(عج) از استان خراسان جنوبی (شهرستان درمیان)، توحید از استان سیستان و بلوچستان (شهرستان میرجاوه)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) از استان قم (شهرستان قم)، خادم‌الرضا (ع) از استان کهگیلویه و بویر احمد (شهرستان گچساران)، فدائیان ولایت از استان گلستان (شهرستان رامیان)، پویندگان علم از استان گیلان (شهرستان رودبار)، امام زمان (عج) از استان مازندران (شهرستان نکا) و نجم الهدی از استان یزد (شهرستان مروست) می شوند.

علاوه بر کانون های فوق، هیات انتخاب رابطین در رویداد ملی فهما ۱۴۰۰، تعداد ۱۹ کانون را به عنوان شایسته تقدیر ویژه اعلام کردند. اسامی کانون‌های رابط شایسته تقدیر ویژه از اینجا قابل مشاهده است.

۳۰ کانون رابط شایسته تقدیر نیز به عنوان منتخب استانی برگزیده شدند که اسامی این کانون ها را می توانید از اینجا دریافت کنید.

 ۱۰ کانون فرهنگی هنری به عنوان رابط برتر مساجد معرفی شدند