مناسب‌سازی سرویس‌های بهداشتی ویژه معلولان و جانبازان در بهشت زهرا(س)

خبرگزاری تسنیم :

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ علی توکلی‌نژاد از احداث سه نمازخانه جدید و مناسب‌سازی سرویس‌های بهداشتی ویژه معلولان و جانبازان سرافراز در این سازمان خبر داد و گفت: با توجه به حجم مراجعات به سازمان بهشت حضرت زهرا(س) و کمبود نمازخانه، تلاش ما این است که سرانه نمازخانه را در این سازمان افزایش دهیم.

وی افزود: در همین راستا تا پایان امسال سه نمازخانه در قطعه‌های 79، 90 و 327 احداث خواهد شد.

معاون فنی و عمرانی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) با اشاره به تکالیف بالادستی مبنی بر اینکه فضاهای شهری باید برای معلولان و جانبازان مناسب‌سازی شود، گفت: این موضوع نیز در دوره جدید با تأکید ویژه مورد توجه قرار گرفته است و تلاش می‌کنیم در همه بخش‌ها این موضوع دیده و لحاظ شود.

توکلی‌نژاد اضافه کرد: مناسب‌سازی ورودی و فضای داخلی سرویس‌های بهداشتی از جمله موضوعاتی هستند که با الزام فوریت به آن پرداختیم و در حال حاضر بهسازی سرویس‌های قدیمی و توجه به مناسب سازی در سرویس‌های در دست احداث مورد توجه ویژه است.

وی توضیح داد: در ناحیه یک، طی چند سال گذشته، بهسازی سرویس‌های بهداشتی صورت گرفت، در ناحیه دو، از مجموع 9 سرویس قدیمی، در سال گذشته یک سرویس و امسال 6 سرویس بهسازی و مناسب‌سازی شدند و بهسازی دو سرویس باقی مانده نیز به زودی عملیاتی می‌شود.

توکلی‌نژاد ادامه داد: در ناحیه سه که شامل قطعات جدید است با توجه به افزایش قبور و به فراخور نیاز، سرویس‌های بهداشتی جانمایی می‌شود که یک نمونه آن سرویس قطعه 327 با 32 چشمه است که ساخت آن آغاز شده است.

پارکینگ مجتمع عروجیان بهشت حضرت زهرا(س) رایگان شد
بازگشایی ورودی‌های جدید بهشت زهرا(س) در 2 هفته آینده

مناسب‌سازی سرویس‌های بهداشتی ویژه معلولان و جانبازان در بهشت زهرا(س)