دانش‌آموزان؛ صف به صف!

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش خبرنگار تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس، نماهنگ «صف به صف» با اجرای گروه سرود انصار المهدی(عج) شیراز با شعر احسان ادهمی، تنظیم و آهنگسازی امیر محمد شمسی و تهیه شده در گروه رسانه‌ای فاطر به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی منتشر شد.

معراج زاهدی کارگردان نماهنگ «صف به صف» در گفت‌وگو با خبرنگار تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس با بیان اینکه  محتوای این اثر که از زبان جوانان وطن سروده شده، به قدرت، استعداد و توانایی نسل جوان در انجام امور مختلف اشاره دارد و نیز تأکید بر این واقعیت است که سعی و تلاش همراه با امید و توکل به کمک و یاری خداوند مهربان همیشه راه‌حل مسائل و توسعه و آبادانی است و برای داشتن آینده‌ای درخشان و ایرانی آباد باید با وحدت، همبستگی و یکپارچگی، تلاش کنیم.

وی افزود: تولید این اثر در استان فارس  در مکان‌های مختلف ضبط و با اجرای گروه سرود منتخب استانی  انصارالمهدی(عج) شیراز متشکل از بهترین‌های دانش‌آموز استانی صورت پذیرفت.

زاهدی با اشاره به اینکه  نماهنگ صف به صف کاری از گروه رسانه‌ای فاطر است، ادامه داد: اعضای این گروه از جای جای ایران در کنار هم جمع شده‌اند؛ اثر صف به صف با همکاری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری و کمیسیون فرهنگی شورای شهر شیراز، تهیه و تولید شد که در این خصوص کمال تقدیر و تشکر را از مسؤولین مربوطه دارم و امیدوارم این هم‌افزایی بهتر و فراگیرتر صورت گیرد تا شاهد آثار فاخری از این قبیل باشیم.

کارگردان نماهنگ «صف به صف» اضافه کرد: باید زمینه و شرایطی را مهیا کنیم که در ابعاد مختلف، مطالبه به حق مقام معظم رهبری درباره قوی شدن ایران اسلامی به یک مطالبه فراگیر تبدیل شده و در این راستا از ظرفیت طرح‌های خوب فرهنگی و رسانه‌ای و نیز جشنواره‌های مختلف به خوبی استفاده کنیم.

وی بر لزوم توجه به ظرفیت عظیم نسل جوان مؤمن و انقلابی در این باره تأکید و خاطرنشان کرد: بی‌شک حفظ و تقویت انقلاب اسلامی و پیگیری آرمان‌های والای آن در سایه «قوی شدن» کشور امکان پذیر است و لذا اینگونه اهداف و برنامه‌ها باید با قوت هرچه بیشتر از سوی نهادها و دستگاه‌های مختلف دنبال شود.

 


دانش‌آموزان؛ صف به صف!