بیمارستان لیکک در سال ۱۴۰۱ به بهره برداری می رسد

خبرگزاری ایسنا

دکتر محمد غلام نژاد در این بازدید گفت: بیمارستان بهمئی، یکی از مهم‌ترین پروژه‌های دانشگاه محسوب می‌شود  که تاکنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و برای تکمیل آن بیش از ۳٠میلیارد تومان برای تجهیز وتکمیل آن نیاز است.

وی با اشاره به اینکه این پروژه با مساحت ۲۳هزار و زیربنای ۵ هزار متر مربع در سال ۹۳شروع شده است، افزود: ساختمان ومحوطه بیمارستان تکمیل،کار برق کشی و تاسیسات در حال انجام،موتور خانه انجام نیز انجام شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان با تاکید بر  تسریع در روند تکمیل این پروژه ها مطابق استانداردهای لازم اظهارکرد: تلاش می شود این طرح در سال ۱۴٠۱ به بهره برداری برسد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر غلام نژاد در پایان از مردم فهیم و ولایت مدار شهرستان بهمئی به خاطر صبر وشکیبایی تشکر کرد و افزود: قطعا شایستگی این مردم بیش از اینهاست که ان شاءلله با بهره برداری از بیمارستان ۳۲تخت خوابی لیکک می تواند خدمات تخصصی تر در حوزه بهداشت و درمان به این مردم ارائه شود.

گفتنی است که شهرستان بهمئی با جمعیت ۵۰ هزار نفر به مرکزیت شهر لیکک در فاصله ۳۵۰ کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.

بیمارستان لیکک در سال ۱۴۰۱ به بهره برداری می رسد