از کشف غذای قاچاق حیوانات تا موادمخدر در فارس

خبرگزاری ایسنا

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فارس از کشف ۳ هزار و ۴۴۱ کیلوگرم غذای قاچاق حیوانات به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در بازرسی از یک دستگاه کامیون در محور فیروزآباد-شیراز خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از پلیس فارس، سرهنگ ابراهیم یگانه گفت: این محموله توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی فارس و حین گشت زنی در محور فیروزآباد به شیراز، شناسایی و کشف شده است.

کشف تریاک با همکاری پلیس فارس و پارسیان

فرمانده انتظامی استان فارس نیز از کشف ۱۱۷ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودروی پژو با همکاری ماموران پلیس شهرستان پارسیان در استان هرمزگان، خبر داد.

سردار رهام‌بخش حبیبی توضیح داد که این محموله بعد از اطلاع رسانی پلیس پارسیان و توسط ماموران انتظامی شهرستان لامرد، کشف شد اما راننده از محل فرار کرده و پیگیری برای دستگیری او ادامه دارد.

کشف ۷۴ کیلو حشیش در شیراز

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس نیز از کشف ۷۴ کیلو و ۲۰۰ گرم حشیش و دستگیری یک قاچاقچی در یکی از محله‌‎های شهرستان شیراز خبر داد و گفت: این میزان موادمخدر از منزل قاچاقچی دستگیر شده، کشف شد.

سرهنگ سیدموسی حسینی توضیح داد که این اقدام در راستای طرح برخورد با خرده فروشان موادمخدر و با انجام اقدامات فنی و تخصصی اجرایی شده است.

کشف تریاک در ستون‌های کامیون

فرمانده انتظامی شهرستان نی‌ریز در شرق استان فارس نیز از کشف ۴۴ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک در بازرسی از یک دستگاه کامیون خبر داد.

سرهنگ عظیم‌الله کرمی توضیح داد: ماموران انتظامی این شهرستان حین گشت‌زنی و کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و آن را متوقف کردند و بعد از بررسی دقیق، از ستونهای اتاق عقب، ۴۴ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

کرمی از تشکیل پرونده و معرفی راننده به دستگاه قضایی برای رسیدگی، خبر داد.

از کشف غذای قاچاق حیوانات تا موادمخدر در فارس