دشمن به دنبال فشار اقتصادی و عملیات روانی رسانه‌ای در کشور است

خبرگزاری ایسنا

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در خطبه‌های نماز جمعه خرم‌آباد که امروز ۲۹ بهمن‌ماه برگزار شد، اظهار کرد: دشمن به دنبال فشار اقتصادی و عملیات روانی رسانه‌ای در کشور است که زیبایی‌های جمهوری اسلامی را زشت و زشتی‌های کشور را خوب جلوه دهد.

وی تصریح کرد: ملت و دولت باید دست‌به‌دست هم دهند تا این فشار اقتصادی را با به‌کارگیری نیروهای نخبه، متخصص، پرانگیزه و با طراوت به زانو درآورده و برطرف کنند.

امام‌جمعه خرم‌آباد خاطرنشان کرد: امروز ایران اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد و به نقطه‌ای رسیده است که تمام گزینه‌های روی میز دشمن رنگ‌باخته‌اند.

شاهرخی با اشاره به اقتصاد مقاومتی، اضافه کرد: راه‌اندازی کارخانه‌های تعطیل و نیمه فعال ازجمله کارخانه پارسیلون خرم‌آباد، ماشین‌سازی، صدر فولاد، سیمان خرم‌آباد، فولاد ازنا، عظیم خودرو بروجرد و سایر کارخانجات و کارگاه‌های تعطیل و نیمه فعال در سطح استان از جمله اقدامات در راستای اقتصاد مقاومتی است.

وی بیان کرد: محور صحبت‌های مقام معظم رهبری در جمع مردم تبریز که روز گذشته به مناسبت سالگرد قیام مردم تبریز در سال ۵۶ انجام شد، مقابله با تبعیض، شکل‌گیری تمدن اسلامی، اقتصاد مقاومتی، عدالت اجتماعی در همه عرصه‌ها و توسعه متوازن برای همه استان‌ها بوده است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به پیک ششم کرونا، افزود: باید تلاش کرد با تزریق واکسن و رعایت پروتکل‌های بهداشتی ستاد کرونا همه مردم به مقابله با این ویروس منحوس بروند.

شاهرخی اظهار کرد: همه مسئولان لرستان همانند علی (ع) ساده زیستی و کمک به محرومین را سرلوحه کار خود قرار دهند و حاکم و کارگزار خود را به امام علی و خصوصیات ایشان نزدیک کنند چراکه این امام همام ساده‌زیست، دور از اشرافی گری، در خدمت محرومین، الگویی برای آزادگان همه جهان به‌ویژه جوانان و نوجوانان است.

وی تصریح کرد: ایثار، جانفشانی، واقعیت‌گرایی، ثبات شخصیت، دوراندیشی و بصیرت از دیگر خصوصیات امام علی بوده است که همه ما باید خود را به این ویژگی‌ها نزدیک کنیم.

دشمن به دنبال فشار اقتصادی و عملیات روانی رسانه‌ای در کشور است