ابراز امیدواری امام جمعه شوش به آینده نیشکر هفت تپه

خبرگزاری ایرنا :

حجت الاسلام و المسلمین «مهدی علیزاده اصل» امام جمعه شهرستان شوش در دیدار بامدیرعامل شرکت توسعه نیشکرو صنایع جانبی با اشاره به بازگشت آرامش به شرکت نیشکر هفت‌تپه اظهار داشت: با واگذاری شرکت نیشکر هفت‌تپه به شرکت‌توسعه نیشکر و صنایع جانبی به عنوان یک مجموعه خوب و کاربلد آرامش خوبی پس از مدت‌ها در هفت‌تپه به وجود آمده است. 

وی گفت: مجموعه‌ای می‌تواند موفق عمل کند  که مدیر آن در کنار کارکنان حضور داشته باشد که متاسفانه  شرکت نیشکر هفت‌تپه در گذشته اینگونه نبود.

امام جمعه شهرستان شوش حضور مستمر مدیرعامل در مجموعه کشت و صنعت نیشکر هفت تپه را اقدامی شایسته تجلیل دانست و گفت: ازمدیریت جدید نیشکر هفت تپه انتظار می رود با برنامه‌ریزی خوب نسبت به رفع همه مشکلات این مجموعه بزرگ اقدام کرده و روزهای طلایی را برای خانواده بزرگ هفت‌تپه بازگرداند.
 مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی نیز  در این دیدار  گزارشی از آخرین اقدامات و فعالیت‌ها در شرکت نیشکر هفت‌تپه ارایه کرد.

در این دیدار محمد فتحی مکوند مدیرعامل شرکت نیشکر هفت‌تپه نیز  با اشاره به بازگشت آرامش به شرکت نیشکر هفت‌تپه اظهارداشت: ان‌شاءالله با تلاش کارکنان شرکت نیشکر هفت‌تپه به روزهای طلایی خود بازگردد.

مدیر عامل شرکت نیشکر هفت تپه خواستار حمایت‌های مسئولان شد و افزود: انتظار داریم برای اینکه هفت‌تپه خیلی سریع مشکلات را پشت سر بگذارد و به روزهای طلایی خود بازگردد نیاز هست، مسئولان حمایت های خودشان را از این مجموعه بزرگ بیشتر کنند.
همچنین عبدعلی ناصری مدیرعامل شرکت توسعه نیشکرصنایع جانبی گزارشی ازاقدامات کشت،داشت،تولیدوفروش و…درشرکت نیشکرهفت تپه ارایه داد.

ابراز امیدواری امام جمعه شوش به آینده نیشکر هفت تپه