مدرسه امید تجارت در روستای “بمباسری” دشتیاری افتتاح شد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، مرتضی ترک تبریزی روز چهارشنبه در آیین افتتاح مدرسه امید تجارت شهرستان دشتیاری جنوب سیستان و بلوچستان اظهار داشت: بانک تجارت در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود تاکنون ۴۵ مدرسه به همت همکاران بانک و مشارکت سایر بخش ها در مناطق محروم کشور افتتاح کرده است و خرسندیم از اینکه توانستیم در سیستان و بلوچستان با ساخت مدرسه گام هایی برداریم.

وی افزود: منطقه دشتیاری یکی از مناطق کم برخوردار با نگاه ویژه مدیریت مدیران استانی برای اجرای طرح های عمرانی و زیر ساختی بوده است و ساخت مسجد، حمام، نصب دستگاه های تصفیه آب در روستاها به منظور تامین آب آشامیدنی را از وظایف خود می داند و همواره خواهد کوشید تا بهترین عملکرد را در عمل به مسئولیت های اجتماعی داشته باشد.

نایب رئیس هیات مدیره بانک تجارت ادامه داد: این مدرسه با مشارکت کانون بسیج اساتید دانشگاه علوم دریایی چابهار در زمینی به مساحت یکهزار متر مربع با ۳۱۱ متر مربع زیربنا احداث شده است و با ظرفیت ۶ کلاسه در مقاطع ابتدایی، متوسطه و کلاس های دانشگاه بهار اندیشه دشتیاری وابسته به دانشگاه علوم دریایی چابهار نیز در این فضای آموزشی دایر خواهند شد.

ترک تبریزی گفت: امیدواریم این فضا بتواند زمینه‌ای برای رشد و بالندگی فرزندان این منطقه و به تعبیری نسل آینده دشتیاری برای ایران عزیزمان مردان جهادی و میدانی را همچون سردار سلیمانی تربیت کند.

مدرسه امید تجارت در روستای “بمباسری” دشتیاری افتتاح شد