فرماندار: ۴۰ درصد جمعیت هدف دالاهو نوبت سوم واکسن کرونا را دریافت کردند

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش خبرنگار ایرنا، «کرم محمدی» روز چهارشنبه در چهل و سومین جلسه ستاد مقابله با کرونا  دالاهو افزود: شهرستان دالاهو در زمینه دریافت دُز اول واکسن با ۹۷ درصد در جایگاه دوم و در زمینه دریافت نوبت دوم با ۸۷ درصد جایگاه اول واکسیناسیون استان کرمانشاه را به خود اختصاص داده است.

وی این میزان واکسیناسیون را نتیجه تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه بهداشت و درمان شهرستان و همراهی و احساس مسوولیت ساکنان شرافتمند دالاهو دانست.

نماینده عالی دولت در دالاهو گفت: در زمینه نوبت سوم واکسن، شهرستان دالاهو با بیش از ۴۰ درصد واکسیناسیون، در جایگاه سوم استان قرار دارد.

وی اضافه کرد: از تمام افرادی که تاکنون موفق به دریافت دُز سوم واکسن نشده‌اند، تقاضا می‌کنم به پایگاه های بهداشت و درمان شهرستان دالاهو مراجعه نمایند.

او گفت: از فعالان فضای مجازی و اصحاب رسانه بابت بازتاب به‌موقع کلیپ های آموزشی و هشدارهای کادر درمان و ترغیب و تشویق مردم برای دریافت واکسن سپاسگزاری می نمایم.

وی افزود: با عنایت به گزارشات کارشناسان بهداشت و درمان هفته آخر بهمن و اوایل اسفند ماه شاهد اوج گیری ویروس کرونا خواهیم بود از این رو دریافت واکسن، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک مطمئن ترین راه پیشگیری از ابتلا است.

دالاهو در غرب کرمانشاه حدود ۴۰هزار نفر جمعیت دارد.

فرماندار: ۴۰ درصد جمعیت هدف دالاهو نوبت سوم واکسن کرونا را دریافت کردند