چالش‌ها و فرصت‌های منابع طبیعی و محیط زیست بررسی می‌شود

خبرگزاری ایسنا

دبیر اجرایی نشست علمی- تخصصی چالش‌ها و فرصت‌های منابع طبیعی و محیط زیست ایران با اعلام این خبر، گفت: در این نشست، اندیشمندان برجسته کشوری در رابطه با ابعاد اجتماعی، اقتصادی، قانونی و فرهنگی بحران‌های منابع طبیعی و محیط زیست، به ارائه دیدگاه‌های خود می‌پردازند. 

سیدعلیرضا موسوی، هدف از برگزاری این نشست را بازنگری و بازاندیشی در سیاست‌های حوزه محیط زیست و منابع طبیعی کشور در آستانه ورود به قرن پانزدهم دانست و اظهار کرد: تأملی بر بحران‌های موجود از سویی و فرصت‌ها و فعالیت‌های اثربخش در حوزه منابع طبیعی و محیط زیست از سوی دیگر، از دلایل مهم برگزاری این نشست است. 

عضو هیئت علمی دانشکده منابع طبیعی دانشگاه صنعتی اصفهان افزود: این نشست با سخنرانی مسئولان سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، سازمان حفاظت محیط زیست کشور، مهدی طغیانی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و استادان برجسته‌ای از دانشگاه‌های کشور و با حضور رؤسا و کارشناسان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، اداره کل حفاظت محیط زیست استان و استادان و دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان، ۱۸ اسفندماه از ساعت ۸ صبح کار خود را آغاز می‌کند. 

به گزارش ایسنا، در تشکیل این نشست علمی، سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، سازمان حفاظت محیط زیست کشور، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان، اتاق بازرگانی و صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان و سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان مشارکت فعال دارند. 

علاقمندان برای شرکت در این نشست می‌توانند به تارنمای پخش زنده برنامه به نشانی https://nikan.iut.ac.ir/naturalresources مراجعه کنند. 

چالش‌ها و فرصت‌های منابع طبیعی و محیط زیست بررسی می‌شود

چالش‌ها و فرصت‌های منابع طبیعی و محیط زیست بررسی می‌شود