ذات پلید آمریکا در جنگ اوکراین بار دیگر افشا شد

خبرگزاری ایسنا

حجت الاسلام «وعد مرادبیگی» در خطبه‌های نماز جمعه با بیان اینکه آمریکا همیشه دنبال بحران سازی بوده و از این طریق ارتزاق می‌کند، اظهار کرد: هر ملتی که بخواهد مستقل باشد آمریکا و غرب انواع توطئه‌ها را علیه آن انجام می‌دهد.

امام‌ جمعه‌ موقت ایلام به بیانات مقام معظم رهبری که ما با جنگ مخالف هستیم اشاره کرد و گفت: به گفته‌ی ایشان، حرکت رسانه‌ای غرب در جنگ اوکراین؛ در جنگ عراق، یمن و دیگر کشورهای منطقه انجام نشد و در واقع غرب در جنگ‌ اوکراین ذات پلید خود را نشان داد.

حجت الاسلام مرادبیگی تاکید کرد: امیدواریم این جنگ هرچه زودتر به صلح تبدیل شود زیرا در هر حالتی، جنگ خسارت و تلفاتی را برای مردم در پی دارد.

حجت الاسلام مرابیگی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ۲۹ بهمن در دیدار با مردم تبریز اشاره کرد و افزود: امام خامنه‌ای در این دیدار بر جهاد تببین تاکید خاص داشتند، چرا که هدف دشمن جنگ ادراکی است که می‌خواهد دین را مورد تمسخر و ارزش‌ها و دستاوردهای نظام و انقلاب را زیر سوال ببرد و مردم را به نظام بدبین کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک روز پاسدار و جانباز، این قشر عزیز را افتخار کشور و نظام اسلامی ایران دانست و گفت: همه ما آسایش و امنیت خود را مدیون پاسداران و جانبازان ایثارگر هستیم که در تمامی دوره‌های پس از پیروزی انقلاب سینه خود را سپر کرده و در برابر استکبار جهانی و عوامل آن ایستادند.

امام‌ جمعه‌ موقت ایلام با اشاره به هفته احسان و نیکوکاری، خواستار کمک و رسیدگی مومنان به محرومان در آستانه سال جدید شد و ضمن گرامیداشت هفته درخت کاری تصریح کرد: درختکاری سنت حسنه‌ای است که از بزرگان دین به ما رسیده و از آن جهتی که کاشت درخت حافظ محیط زیست و بهره‌مندی نسل آینده است باید ادامه دهندگان راه امامان و بزرگان دین باشیم.

ذات پلید آمریکا در جنگ اوکراین بار دیگر افشا شد