تقابل با پیکان، فینال زودهنگام مسابقات است

خبرگزاری ایسنا

رحمان محمدی‌راد در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص بازی‌های مرحله پلی‌آف و کیفیت بازی‌های این مرحله، اظهارکرد: همان‌گونه پیش‌بینی می‌شد، بازی‌های زیبا و جذابی را دراین مرحله از تیم‌ها شاهد بودیم، اما برخی نتایج قابل پیش‌بینی نبود. کیفیت بازی‌ها بسیار بالا بود و تمام تیم‌ها سعی داشتند در این مرحله بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارند، بازی‌هایی که علاقمندان والیبال از آن لذت بردند.

وی افزود: لیگ بسیار خوب و باکیفیتی را امسال شاهد بودیم، سطح تیم‌ها در لیگ امسال به گونه‌ای بود که تیم‌ها بسیار به‌هم نزدیک بودند. تیم‌هایی که وارد مرحله پلی‌آف شدند تلاش بسیاری برای گذر از این مرحله از خود نشان دادند و در ادامه 4 تیم مرحله نیمه‌نهایی تیم‌هایی هستند کیفیت بسیار بالایی دارند و رقابت این مرحله به مراتب سخت‌تر و نزدیک‌تر از مرحله قبل خواهد بود و علاقمندان والیبال باید خود را برای یک نیمه‌نهایی بسیار جذاب و دیدنی آماده کنند.

سرمربی تیم والیبال سپاهان در خصوص مصاف تیمش با پیکان در فینالی زودهنگام در مرحله نیمه‌نهایی، اضافه کرد: با توجه به اینکه دو تیم نتایج خوبی در مرحله گروهی کسب کردند و تا آخر در جمع 4 تیم بالای جدول بودند، حساسیت خاص خود را داشته و به تعبیری از این بازی به فینال زود هنگام لیگ نام برده شده است. ما نیز واقف هستیم، با مهره‌هایی که دو تیم در اختیار دارند بازی مهم و سختی را در پیش داریم، تلاش خواهیم کرد مسابقه با پیکان را با پیروزی پشت سر بگذاریم و بتوانیم خود را به فینال برسانیم. کیفیت بازیکنان خوبی که در دو تیم وجود دارد باعث شده است تا علاقمندان به والیبال توجه خوبی به این بازی داشته باشند.

وی در مورد حساسیت بازی و تأثیر شرایط روحی و روانی در این بازی گفت: تعداد مسابقاتی که هر دو تیم تا به این مرحله انجام داده‌اند زیاد بوده و کادر فنی هر دو تیم برنامه‌ریزی و آنالیز خوبی برای این بازی خواهند داشت، این بازی، بازی تاکتیکی خواهد بود و در مواقع حساس تیمی که کمتر اشتباه کند و تمرکز بالایی داشته باشد، در پوئن‌های حساس می‌تواند موفق‌تر باشد.

محمدی‌راد خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ما بازیکنان باکیفیت و باتجربه‌ای در اختیار داریم که سال‌ها در این مسابقات حضور داشتند، امیدوار هستیم که از تجربه خود به نحو احسن استفاده کنند و با مدیریت مسابقه بتوانند بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارند.

سرمربی تیم والیبال سپاهان با تمجید از عملکرد بازیکنانش تا این مرحله لیگ، اظهار کرد: در مورد مسائل روحی و روانی از شروع مسابقات تا این مرحله تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا بهترین نتایج را به دست آورده و همیشه جز تیم‌های برتر بوده‌ایم، از همان ابتدای لیگ با نتایجی که کسب کردیم صدر جدول را به دست آوردیم و این روند را ادامه داده‌ایم، امیدوارم بازی‌های خوب همیشگی که داشتیم و هماهنگی خوبی تیم به این قضیه کمک کند تا از لحاظ روحی و روانی بتوانیم مسابقه با کیفیتی را به نمایش گذاشته و به نتیجه‌ای که مدنظرمان است دست پیدا کنیم.

محمدی‌راد با مطلوب خواندن شرایط برگزاری مرحله پلی‌آف گفت: همه چیز در شرایط خوب و استانداردی بود و در سطح بالایی برگزار شده و مشکلی نبود. بودن ویدئو چک در آرامش بازیکنان و تیم‌ها تأثیر زیادی داشت تا این مرحله به خوبی تمام شود. امیدوارم مرحله نیمه‌نهایی جذابی در پیش باشد، چرا که علاقمندان زیادی در کشور وجود دارند که با والیبال زندگی می‌کنند و پیگیر نتایج تیم‌های خود هستند و همچنین هواداران خوب سپاهانی که در طی این سه سال همواره کنار ما بودند و با حمایت‌های خود ما را پرانگیزه به مسابقات راهی کردند.

https://critter.ir/02/03/2022/%d8%aa%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84-%d8%a8%d8%a7-%d9%be%db%8c%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%8c-%d9%81%db%8c%d9%86%d8%a7%d9%84-%d8%b2%d9%88%d8%af%d9%87%d9%86%da%af%d8%a7%d9%85-%d9%85%d8%b3%d8%a7%d8%a8%d9%82%d8%a7/